Masáže lávovými kameny

MASÁŽE LÁVOVÝMI KAMENY (Hot Stones)

Málokterá masáž dokáže navodit takové pocity jako právě masáž horkými kameny. Představte si příjemné teplo pravých lávových kamenů, spojené s vůní speciálního oleje a dotykem terapeuta. Kameny, které svojí vibrací a teplem ovlivňují energetické dráhy v těle, působí blahodárně na mysl a perfektně uvolňují zatuhlé svaly.

Pomocí této masáže lze navodit pocit absolutního klidu a uvolnění.

 

O blahodárném účinku kamenů při masážích věděli lidé již před 5.000 lety. Masáže, Certifikát Lávové kamenyprováděné pomocí teplých kamenů nebo přikládáním vzácných kamenů na tělo, byly oblíbené již u starých Inků, Mayů, v Mezopotámii, v Indii, v Číně a u Indiánů. Terapeutické účinky těchto masáží spočívají v uvolnění blokace důležitých bodů na meridiánech a v rozproudění energie v našem těle. Obnovený tok energie nás nejprve uklidní, takže klient pociťuje úžasnou relaxaci a nesmírně slastné pocity bezpečí, kdy starosti a stresy samovolně odplývají. Na konci masáže přichází hluboký klid a vyrovnání a tento pocit i účinek vydrží po několik dnů.

Masáž lávovými kameny doporučujeme všem klientům, kteří chtějí zakusit neopakovatelný zážitek masáže, klientům, kteří mají problémy se spánkem, s koncentrací, s neschopností se uvolnit, ženám s klimakterickými obtížemi, podnikatelům, kteří jsou pod neustálým tlakem a lidem, kteří jsou nuceni v krátkém okamžiku podat špičkový výkon

Účinky masáže:

· stimuluje krevní oběh a lymfatický systém

· hluboce relaxuje a harmonizuje

· postupně prohřívá celé tělo

· pomáhá detoxikaci organismu

· vyrovnává energii v těle

 

Přibližná délka masáže a stanovená cen:

Masáž Lávovýma kamenama (záda): cca 40 minut 350,- Kč

Nohy: cca 30 minut 200,- Kč

Celková masáž: cca 1 hodina 45 minut 600,- Kč